חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ערכי הכולסטרול הרע LDL

לפני יותר מעשרים שנים צוות מחקר בראשות פרופסור מיכאל אבירם חקר רבות את השפעת תמצית ליקוריץ על רמות כולסטרול בדם אצל מטופלים עם רמת כולסטרול גבוהה. מחקרם העלה כי צריכת של תמצית שורש הליקוריץ על ידי חולי יתר כולסטרול עשויה לפעול כחומר מוריד כולסטרול מתון וכסיוע נגד מחלות לב. בנוסף קבוצת חוקרים מהונג-קונג גילתה שצריכת ג׳ינג׳ר כתוסף תוזנה מורידה את הכולסטרול בדם על ידי הגברת ההפרשה שלו עם נוזלי כיס מרה ואל הצואה. ואכן במשך השנים קיבלנו עדויות רבות מלקוחות החברה לגבי שביעות רצונם מהמוצר ליקוריץ פלוס. לכן במסגרת מחקר הלקוחות רצינו לבחון בצורה סטטיסטית את התגובות של הנדגמים.


בעקבות עדויות רבות של לקוחות החברה שהצטברו במשך הזמן לגבי שביעות רצונם מהמוצר ליקוריץ פלוס, שאלנו את הנדגמים שבעיית כולסטרול גבוהה ליוותה אותם בטרם החלו להשתמש במוצר ליקוריץ פלוס את השאלה ״רבים מהלקוחות הנוטלים את המוצר מדווחים על שיפור בערכי הכולסטרול ״הרע״ – LDL. באיזו מידה חווית זאת?״  


מהתוצאות רואים שמעל 85% מהלקוחות הבחינו בשיפור ברמת הכולסטרול מאז תחילת השימוש במוצר, מתוכם כ 51% במידה מרובה, 22% במידה מספקת וכ-13% במידה מועטה, לעומת 11% שלא הבחינו בשינוי כלל.

סרטונים נוספים בסדרה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן