ליקוריץ. והחיים יפים.
מחקרים שונים שבוצעו על
שורש ליקוריץ, ג'ינג'ר ופרי האסאי
גילו עובדות מדהימות!
שורש ליקוריץ, שורש ג'ינג'ר ופרי צמח האסאי

שאלות ותשובות על ליקוריץ פלוס 123

ליקוריץ פלוס 123 היא פורמולת צמחים מתקדמת מסוגה ולא צמח ליקוריץ בודד.
כל כמוסת ליקוריץ פלוס 123 מכילה 100% רכיבים פעילים רבי עוצמה ללא חומרי מילוי כלשהם – פוליפנולים, גינג'רולים אלקלואידים ורכיבים נוספים.

אנחנו מאמינים בסינרגיה. בדיוק כפי  שלא ניתן לבנות נבחרת משחקן אחד, משפחה מאדם אחד וממשלה מח"כ אחד – כך בפארמקולוגיה אנו מתמחים בייצור של פורמולות המשלבות מספר צמחים בנוסחאות ייחודיות. החל מאצוות ייצור B100319 פורמולת ליקוריץ פלוס 123 הינה היחידה העוברת  בדיקת HPLC במעבדה חיצונית המבטיחה ללקוח שבסדרת הייצור הספציפית שרכש קיימת נוכחות של האנטי אוקסידנט הפעיל "גלברדין" במינון של 6 מ"ג לפחות בכל כמוסה.

ג'ינג'רולים ידועים בפארמקולגיה כתומכים בבעיות קיבה, הפחתת כאבי דלקת מפרקים ניוונית, ובעיקר מונע דלקות כרוניות ומחלות לב וכלי דם.

אלקלואידים הם נוגדי חמצון הידועים כיעילים נגד רדיקלים חופשיים ובנוסף מסייעים בהורדת לחץ הדם.

התקן היומי המקסימלי לגלציריזין בתוסף תזונה המותר הוא 10 מ"ג (נכון ל03/2019). פורמולת ליקוריץ פלוס 123 מכילה תמצית שורש הליקוריץ מסוג DGL בה הגלצירזין נוכח ברמה מזערית ולא יותר מ- 2 מ"ג בכמוסה. בנוסף בפורמולה קיימת נוכחות של אלקלואידים הידועים כמסייעים באיזון לחץ הדם.

אנחנו בחברה מעריכים את תרומתו של פרופ' מיכאל אבירם בזכות מחקריו על הליקוריש. פרופ' אבירם הינו מדען בסיסי החוקר מנגנוניי תהליכים טרשתיים והשפעת נוגדיי חימצון על טרשת העורקים, ואינו קשור לחברה מסחרית כזו או אחרת. בין היתר, פרופ' אבירם חקר את צמח הליקוריץ בשלהי שנות התשעים.

פרופ' קרסו אינו ממליץ על מוצר או חברה מסחרית כלשהי. הסרטון המדובר הוא חלק מתוכניתו של פרופ' קרסו בה דובר על צמח הליקוריץ ולא על מוצר כלשהו. גם אם השם דומה.

המוצר מיוצר במפעלים הנמצאים בפיקוח משרד הבריאות והמחזיקים ברישיון יצרן מטעמו, GMP, HACCP. ניתן לצפות בכל האישורים בקישור הזה.

הפורמולות עברו בדיקת תקינות פרמקולוגית וטוקסיקולוגית המעידים על בטיחות המוצר (סקר סיכונים) ומכילות רכיבים המאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי הנמצאים ברשימת ה-Eafus וה-Gras של ה-FDA.

למוצר כשרות בד"צ חוג חתם סופר בני ברק. החברה מקפידה אף לבצע מכירת חמץ באופן קבוע מדי שנה.

המוצר שלנו משווק בהצלחה רבה בקרב אלפי לקוחות מרוצים – למעלה מ-150 מהם כבר פרסמו ושתפו את סיפור ההצלחה שלהם באתר החברה. אתה יכול להיות הבא בתור. יחד עם זאת אין לראות במידע והעדויות המוצגים באתר הבטחה לתוצאה כלשהי העשויה להשתנות מאדם לאדם.

חברת The123 פועלת החל משנת 2012 בעולם תוספי התזונה ומשווקת מעל 30 מוצרים כאשר מוצרי ליקוריץ החלנו להנגיש לקהל הרחב החל משנת 2013.

ליקוריץ פלוס 123 אסאי מקס 123
שאלות? רוצה לקנות?

השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם.

בינתיים תוכל לקבל ולקרוא את המדריך לבריאות הלב 

שנשלח לדוא"ל שתמסור!

פרטיותך חשובה לנו ופרטיך בטוחים איתנו
המדריך לבריאות הלב במתנה